ATRAKCJE W KOSZALINIE- ESCAPE ROOM W KOSZALINIE JEDNĄ Z NAJLEPSZYCH ATRAKCJI

Nie masz pomysłu gdzie spędzić weekend? W Polsce jest wiele ciekawych miejsc, gdzie warto się wybrać. Urok polskich miast zachęca turystów do zwiedzania ich. Swoim pięknem, gościnnością i pysznym, lokalnym jedzeniem przyciągają turystów nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Jeśli chcesz miło spędzić czas wraz z całą rodziną tym razem zapraszam do Koszalina. Czeka na was wiele atrakcji!

Atrakcje Koszalin

W Koszalinie jest wiele pięknych, ciekawych i historycznych miejsc. Przedstawię tutaj te, które mnie osobiście najbardziej urzekły i myślę, że są warte poświecenia swojego czasu.

Jednym z takich obiektów jest Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej. Stosunkowo niewielka kaplica pochodząca z lat 90-tych XX wieku, zlokalizowana w pobliżu szczytu. Jest jednym z głównych centrów pielgrzymkowych tej części Pomorza. Kaplica może jest niewielka, ale za to otoczona sporym terenem sakralnym, który jest pięknie zagospodarowany.

Ciekawą atrakcją w Koszalinie jest także wieża widokowa, z której możemy sięgnąć wzrokiem nie tylko zapierających dech w piersiach piękny Koszalin, ale również ujrzymy Jezioro Jamno i Bałtyk.

Warto wybrać się również na Ratusz i Rynek, gdzie możemy podziwiać nowoczesną lecz bardzo sympatyczną formę architektoniczną. Radość najmłodszym w upalne dni sprawi podłużna fontanna, w której można się pochlapać.

Jeśli wybierasz się w okresie letnim nie przegap okazji na przejechanie się koszalińską kolejką wąskotorową. Jest to świetna atrakcja dla zwiedzających, gdyż można podziwiać widoki na trasie Koszalin- Manowo.

Aquapark w Koszalinie zlokalizowany u podnóży Góry Chełmskiej, służy swym gościom licznymi atrakcjami. Oprócz basenów zewnętrznych i wewnętrznych, zjeżdżalni czy jacuzzi znajdziemy tu łaźnie, sauny, siłownie oraz grotę solna i lodową.

 

Atrakcja w Koszalinie - fontanna

Escape room Koszalin

Wybierając się z rodziną lub grupą znajomych nie można przegapić znalezienia się w Escape room. W Koszalinie jest on stworzony na najwyższym poziomie. Gra przeniesiona z popularnej zabawy online do świata rzeczywistego przyniesie wielką frajdę, lecz trzeba będzie wytężyć wszystkie zmysły, by rozwikłać zagadki, aby wydobyć się z pokojem przed upływem czasu. To właśnie on- czas będzie naszym największym wrogiem, przeciwnikiem, który będzie upływał nieubłaganie.

Jest to naprawdę świetna zabawa, przynosząca dużą dawkę adrenaliny.

Escape Room - Koszalin

Koszalin jest miastem, gdzie dwa dni nie wystarczą na zwiedzenie całego miasta. Duża dawka atrakcji i niesamowitych widoków sprawi, że powrócimy tu nie raz.

Zaledwie 11 km od centrum miasta znajduje się Morze Bałtyckie, więc jeśli wybierasz się na urlop, nie zapomnij odwiedzić Koszalina.

Komentarze są wyłączone.