Prezenty wręczane z okazji Baby Shower

Ostatnio coraz bardziej popularna staje się uroczystość z okazji narodzin dziecka. Ta uroczystość to Baby Shower. Popularne są one najbardziej na zachodzie. Jest to świetna zabawa dla przyszłych mam. Dowiedz się, kiedy organizuje się takie przyjęcie, kogo się na nie zaprasza oraz jak wygląda ta uroczystość w praktyce. Czy warto urządzać takie przyjęcia? Jakie jest Twoje zdanie?

Baby Shower kiedy warto zorganizować takie przyjęcie?

Zabawę urządza się miesiąc lub dwa przed narodzinami dziecka. Organizują je zazwyczaj przyjaciółki, siostra lub koleżanki z pracy. Miejsc na takie spotkanie jest wiele. Może być to dom przyszłej mamy, kawiarnia, restauracja albo inne, ciekawe miejsce. Panie, które organizują taką uroczystość zajmują się wszystkim. Jest to niespodzianka dla przyszłej mamy.

Jakie prezenty można podarować przyszłej mamie?

Osoby, które mają zamiar wziąć udział w wydarzeniu zazwyczaj podług listy prezentów wybierają dla przyszłej mamy upominki. Mogą to być koszulki z nadrukiem dla dziecka, inne ubranka, butelki, smoczki, chusty, nosidełka oraz inne akcesoria, które przydadzą się małemu bobasowi.

 

baby shower kobiety w ciąży razem z przyjaciółkami

Kto jest zapraszany na przyjęcie?

Tak jak wspomniano wyżej na takiej imprezie goszczą przyjaciółki, siostry albo koleżanki przyszłej mamy. Jest to impreza tylko i wyłącznie dla pań. W USA kobiety takie przyjęcia organizują nawet kilka razy. U nas jeszcze nie jest to tak popularne, jednak coraz więcej pań organizuje takie przyjęcia.

Czy warto wyprawiać taką uroczystość?

Wiele pań zastanawia się, czy warto organizować takie przyjęcie. U nas pierwszym przyjęciem związanym z przyjściem na świat dziecka jest pępkowe, które przeznaczone jest dla tatusiów albo chrzciny. Narodziny dziecka to wyjątkowa chwila, dlatego warto pozwolić cieszyć się przyszłej mamie wraz z gronem przyjaciółek.

kobieta w ciąży w otoczeniu balonów

Jakie akcesoria można przygotować podczas uroczystości Baby Shower?

Baby Shower zyskuje coraz bardziej na popularności, dlatego w sklepach można coraz częściej dostać zaproszenia na taką uroczystość. Również i producenci wymyślają coraz więcej gadżetów związanych z tą uroczystością. W dużych sklepach z akcesoriami znaleźć można cukiereczki i lizaki w kształcie smoczków, serwetki w różne aplikacje związane z dzieckiem, lizaki w kształcie małych stópek, świeczki upodabniające butelkę mleka, koszulki z nadrukiem, na których są aplikacje i napisy związane z narodzinami dziecka oraz wiele innych akcesorii.

Komentarze są wyłączone.