Pielęgnacja włosów Gniezno

Ślub to dla każdej kobiety wyjątkowy, niezapomniany moment w życiu. Wymaga on wielu długich przygotowań. Każda kobieta w tym dniu chce wyglądać pięknie. Dlatego już wcześniej warto pomyśleć o tym, jak zadbać o siebie, aby w dniu ślubu dobrze wyglądać.

Włosy, skóra i paznokcie…

Odpowiednie uczesanie, makijaż, manicure i pedicure to obowiązkowe zabiegi każdej kobiety przed i w dniu ślubu.  Każda z pań ma wzorzec i pomysł na siebie. Dlatego już przed ślubem wiele osób wykonuje różnego rodzaju zabiegi, aby cieszyć się nieskazitelnością w tym dniu.

Pielęgnacja włosów Gniezno

Włosy – jak o nie zadbać i kiedy?

O włosy każda kobieta powinna dbać cały czas, aby w dniu ślubu wyglądały zdrowo, były lśniące i błyszczące. Nie każda przyszła panna młoda czuje się dobrze w długich włosach, dlatego przed ślubem można iść na zabieg przedłużania włosów. Dzięki temu będzie można uzyskać piękną fryzurę. Włosy rozpuszczone  czy uczesanie? Coraz więcej kobiet decyduje się na uczesanie. Pamiętać należy również o tym, aby dobra odpowiedni welon lub wianek do fryzury.

Pielęgnacja włosów Gniezno to ważny proces każdego dnia. Warto używać kosmetyków wysokiej jakości. Codzienne mycie, nakładanie dobrych szamponów na włosy, odżywek czy masek to pierwszy krok do sukcesu. A Ty jak dbasz o swoje włosy?

Monat Gniezno

 

Skóra – unikaj nadmiernego opalania

Jeśli jesteś blada z natury to unikaj mocnego opalania. Mocny kontrast nadmiernie opalonej skóry oraz białej sukni ślubnej nie wpływa korzystnie na nasz wygląd. Jeśli nie korzystamy z solariów to warto poznać zabieg opalania natryskowego. Nie daje on długotrwałych efektów, lecz opalanie jest w 100% bezpieczne.

Pod makijaż warto zadbać również o swoją skórę twarzy. Ważne, aby była ona wolna od wyprysków czy zaczerwienień. W salonach kosmetycznych możemy skorzystać z różnego rodzaju zabiegów.  Oczyszczanie twarzy, mikroderabrazja, czy peeelingi kwasowe – to najczęściej wybierane zabiegi wśród kobiet.

 

Manicure i pedicure – dodatek do całej stylizacji

Chyba żadna kobieta nie pomija tego etapu. Piękne paznokcie to podstawa. Najczęściej wybieranymi kolorami są odcienie nude. Paznokcie można przedłużyć żelem, dzięki czemu stają się one twardsze i nie łamią się szybko. Dawniej znane tipsy odeszły już w niepamięć.

By admin